Akcesoria do Wanny Spa

W momencie gdy już masz wybraną wannę z hydromasażem, zostaję Ci wybór akcesoriów tych niezbędnych jak i dodatków do ogólnego wyglądu Twojej strefy SPA. W Naszej ofercie posiadamy wszystko co będzie Ci potrzebne oraz doradzimy co będzie dla Twojego obiektu lepsze.

  • Pokrywy termiczne

Zanieczyszczenia mechaniczne, utrata ciepła, wilgoć-przed tym wszystkim musisz ochronić swoje SPA. Pokrywa termiczna należy do standardowego wyposażenia SPA i jest niezbędnym narzędziem. Nasza firma oferuje Ci wybór między standardowymi pokrywami jak i wersji w specjalnej kolorystyce LINEA. Wszystkie kolory są dostępne w tym miejscu  http://wardein.pl/kolorystyka

  • Obudowa termiczna

Obudowa jest wykonana z naturalnego drewna, które jest poddane obróbce Termowood. Wykończenie to znacznie poprawia odporność drewna, czyni je mniej chłonnym o odporniejszym na pasożyty oraz czynniki atmosferyczne. Do wyboru mamy dodatkowo możliwość zamontowania stalowych elementów w obudowie, lecz jest to kwestia indywidualna. W ofertach które indywidualnie przygotowujemy dla Naszych klientów, zamieszczone są informację na temat możliwości wyboru z kilku wersji drewnianej obudowy w zależności od rodzaju wanny.

  • Schody oraz akcesoria drewniane

Możemy zaoferować Ci bardzo pomocne akcesoria w postaci drewnianych schodów dopasowanych do obudowy Twojej wanny, jak i leżaki, stolik boczny, uchwyty oraz wieszak do kompletu.

  • Wyposażenie techniczne

Kontrolery oraz woda w Twoim SPA mogą być podświetlone we wszystkich kolorach tęczy a wewnątrz wanny możemy zamontować wyświetlacz temperatury oraz głośniki przez które będziesz mieć możliwość puszczania swojej ulubionej muzyki za pomocą telefonu(linia iN )

  • Akcesoria potrzebne do utrzymania wody w czystości

Nasz pracownik przy montażu Twojej wanny, jest zobowiązany pomóc i wytłumaczyć Ci jak dbać o czystość wody. Wszystkie produkty chemiczne, które możemy Ci zaoferować, są dobierane indywidualnie, dostosowane do Twoich potrzeb w zależności od typu osadów lub ewentualnych problemów z utrzymaniem czystości wody. Jeśli posiadasz basen, może Ci się przydać odkurzacz który zbiera zanieczyszczenia z dna basenu, zapobiegając przed przedostaniem się ich do filtra.

  • Aromaterpia

Ten rodzaj przyjemnej terapii znany jest od wieków. Polega ona na pozbywaniu się zmęczenia oraz stresu za pomocą zapachów. Dodatki do aromaterapii możesz dodawać do wody w Twoim SPA jak i również możemy zaopatrzyć Twoją wannę w wbudowany w nią osprzęt w który wkłada się wypełniacz z aromatycznych kulek, a pachnące powietrze będzie przechodziło do Twojej wanny za pomocą dysz powietrznych.

  • Praktyczne akcesoria

Plastikowe kieliszki, plastikowe karty do gry, ręczniki, szlafroki czyli wszystko to, co dobrze jest mieć pod ręką podczas korzystania ze strefy SPA.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o