Jak działa basen z przeciwprądem?

Doskonale wiemy, że nie każdy ma możliwość zamontowania lub wybudowania u siebie basenu wielkości olimpijskiego. Aby swobodnie przepływać niezliczone długości wcale go nie potrzebujesz. Instalacja przeciwprądu daje Ci możliwość pływania w miejscu-bez przerwy.

Czym jest przeciwprąd?

Przeciwprąd jest to bardzo mocny strumień wody który tworzy pompa o dużej wydajności. Strumień ten jest skierowany przez dyszę do środka basenu a pompa umieszczona jest za ścianą basenu. Przeciwprądem możemy sterować bezpośrednio z basenu lub możemy zastosować wyłącznik czasowy który wyłączy urządzenie po kilku minutach.

 

Korzyści jakie możemy zapewnić dzięki montażu tego urządzenia w basenie jest nieskończenie wiele.

Zaczynając od mniejszych kosztów eksploatacji basenu z powodu jego niedużej wielkości kończąc na lepszej kondycji oraz zdrowiu użytkowników. Dzięki częstemu pływaniu rozluźniają się Nasze mięśnie, wzmacniamy plecy oraz zapobiegamy problemom związanym z kręgosłupem. Dodatkowo polecamy tego rodzaju rozwiązanie osobom, które uczęszczają na rehabilitację związaną z kontuzjami kończyn dolnych. W basenie z przeciwprądem jesteśmy też w stanie nauczyć się prawidłowego i zdrowego pływania.

Chcesz uprawiać Aqua-areobik lub organizować zajęcia wodne w swoim obiekcie?

Nic prostrzego! Nie istotne, jak duży jest Twój prywatny lub komercyjny obiekt, taka atrakcja wodna napewno uatrakcyjni Twój basen. W basenie z przeciwprądem możesz uprawiać aqua-jogging lub aqua-areobik oraz organizować zajęcia związane z aktywnością w wodzie. Pływanie nawet dla osób, które na codzień nie lubią ćwiczyć, mają sporą nadwagę lub mają problem ze stawami jest najlepszym rozwiązaniem i najszybciej pomoże Nam zbudować wymarzoną sylwetkę. Zużycie energii w wodzie jest nawet trzy razy większe, niż jakbyśmy wykonywali te same ćwiczenia na lądzie. Pływanie dodatkowo jest sportem który możemy uprawiać niezależnie od wieku.

 

Przeciwprąd polecamy wszystkim osobom które mimo małej powierzchni basenu, chcą aktywnie spędzać czas w wodzie oraz zadbać o swoje ciało i zdrowie. Firma Wardein z przyjemnością Ci w tym pomoże i udzieli wszystkich informacji na temat przeciwprądu w Twoim basenie.

 

Swim-spa-lato-basen-ogrodek-przeciwprad-wardein

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o