O nas

Witamy serdecznie wszystkich odwiedzających nasz portal. Zajmujemy się szeroko rozumianą techniką basenową, a w szczególności specjalizujemy się w doradztwie technicznym, projektowaniu oraz wykonawstwie basenów i wanien SPA dla odbiorców indywidualnych oraz układów użyteczności publicznej.

Podpierając się kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, modernizujemy oraz modyfikujemy istniejące układy, a także prowadzimy ich profesjonalny serwis. Merytoryczna wiedza w symbiozie z oferowanymi urządzeniami wysokiej klasy pozwala na realizację inwestycji zgodnie z oczekiwaniami naszych wymagających Inwestorów.

Nasza firma dzieli się na 3 jednostki zadaniowe:

Jesteśmy generalnym przedstawicielem na Polskę jednego z najlepszych na świecie producentów wanien firmy USSPA. Urządzenia tego producenta w sposób szczególny wpasowują się w nowoczesne wnętrza, zarówno w domach prywatnych jak i obiektach użyteczności publicznej. Zaawansowane technologicznie SPA w połączeniu z najwyższą jakością są w każdym calu perfekcyjnym produktem dla Ciebie

Zapraszamy do kontaktu z nami już na etapie projektowania obiektu, nasz dział projektowy przygotuje wszystkie niezbędne dokumenty, wraz z pełną pomocą projektową.