Produkcja

Nasza firma zajmuje się produkcją urządzeń technologii basenowej

Modułowe układy filtracyjne dedykowane do minibasenów SPA.

Urządzenia w zależności od potrzeb Inwestora mogą występować w wersji manualnej (ręczny zawór 6D) lub w pełni automatycznej (zawory sztangowe). Ze względu na zwartą konstrukcję montaż urządzenia jest bardzo prosty. Na etapie doboru urządzenia istnieje możliwość modyfikacji i zmian podzespołów zgodnie z wytycznymi Inwestora. Co wyróżnia nasze produkty:

– W pełni modułowa konstrukcja
– Standaryzowane wymiary każdego z modułów – 1000×1200 (1300) mm
– Przetestowane ciśnieniowo i elektrycznie (dołączone protokoły elektryczne)
– Łatwy montaż i podłączenie do instalacji
– Odpowiedni dobór wydajności obiegu i mocy urządzeń
– Odpowiednio skalibrowane sondy poziomu i pojemność zbiorników przelewowych
– Dokumentacja techniczno-ruchowa każdego modułu
– Instrukcja montażu
– Gwarancja na kompletne urządzenie

Prostopadłościenne i cylindryczne zbiorniki przelewowe

Na podstawach o standardowych wymiarach transportowych 1000×1200 lub 1200×800. Zbiorniki posiadają króćce umożliwiające łączenie ich w baterie.

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo gotowe rozwiązania technologiczne zarówno dla minibasenów SPA skiemmerowych jak i tych z rynną przelewową.

Ponad to, jeżeli zdecydujecie się na wanne skimmerową ze standardowym układem filtracji kartuszowej istnieje możliwość doposażenia jej w układ automatycznego dozowania chemii basenowej – rodzaj do wyboru. W ten sposób Wasza wanna staje się praktycznie bez obsługowa, a jej woda w każdym momencie ma właściwe parametry. Jest to możliwe tylko w przypadku zastosowania Ineternetowego Sterownika Basenowego PCs, przy pomocy którego możemy w każdym momencie online kontrolować parametry wody w Państwa basenie.